BP obniża ceny paliw w wakacje

BP Polska ogłosiła wakacyjną promocję na paliwa, która potrwa od 28 czerwca 2024 r. do 1 września 2024 r. Dzięki akcji „Weekendowe rabaty od BP” kierowcy będą mogli zatankować paliwo o 30 groszy taniej na litrze na wszystkich stacjach tej sieci w Polsce. Promocja obowiązuje w każdy weekend – w piątki, soboty i niedziele. Aby skorzystać z promocji, należy mieć kartę lojalnościową Payback. Oferta dotyczy jedynie paliwa regularnego i nie obejmuje paliw premium (Ultimate) ani LPG.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja „Weekendowe rabaty od BP” jest skierowana do wszystkich kierowców posiadających kartę lojalnościową Payback. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy udać się na dowolną stację BP w Polsce w piątek, sobotę lub niedzielę i zatankować paliwo regularne. Rabat w wysokości 30 groszy na litrze zostanie automatycznie naliczony przy kasie po zeskanowaniu karty Payback. Promocja jest idealną okazją dla osób planujących wakacyjne podróże po Polsce. Dzięki niższym cenom paliwa można zaoszczędzić na kosztach podróży i cieszyć się letnimi podróżami bez nadmiernych obciążeń finansowych.

Więcej niż tylko weekendowe rabaty

BP Polska nie poprzestaje jednak na weekendowej promocji. Dodatkowo, w każdy czwartek i niedzielę, na stacjach BP będzie można zatankować paliwo BP Ultimate Diesel w cenie paliwa regularnego. To świetna okazja dla kierowców, którzy cenią sobie wysoką jakość paliwa i chcą dbać o swoje samochody bez przepłacania. Warto podkreślić, że BP Ultimate Diesel to paliwo premium, które dzięki specjalnym dodatkom poprawia osiągi silnika, zmniejsza zużycie paliwa oraz redukuje emisję spalin. Teraz, dzięki promocji, można cieszyć się wszystkimi zaletami tego paliwa w cenie standardowego diesla.