Ostatnie sztuki elektrycznej Toyoty bZ4X rocznika 2023 są teraz dostępne z atrakcyjnym rabatem do 56 000 zł. To unikalna okazja, aby nabyć zaawansowany technologicznie pojazd w wyjątkowo korzystnej cenie i jednocześnie skorzystać z dopłat w ramach programu „Mój elektryk”.

Koniec serii z atrakcyjnym rabatem

Elektryczna Toyota bZ4X, oferowana w ramach wyprzedaży rocznika 2023, stanowi wyjątkową propozycję na rynku samochodów elektrycznych. Zniżki sięgające aż 56 000 zł sprawiają, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert w swojej klasie. Pojazd, dostępny u dealerów w całej Polsce, łączy w sobie zaawansowaną technologię, dynamiczny design oraz wyjątkowy komfort jazdy.

Toyota bZ4X charakteryzuje się nie tylko ekologicznym napędem, ale również wysokim poziomem wyposażenia, które zapewnia komfort i bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Warto podkreślić, że bateria litowo-jonowa o pojemności 71,4 kWh brutto zapewnia długi zasięg oraz jest objęta gwarancją fabryczną na 8 lat lub 160 000 km przebiegu.

Bogate wyposażenie standardowe

Toyota bZ4X w wersji Prestige, dostępna już od 207 900 zł, oferuje między innymi 18-calowe felgi aluminiowe, dwustrefową automatyczną klimatyzację, LED-owe światła główne i do jazdy dziennej, a także tapicerkę z elementami skóry syntetycznej. Dodatkowo, dla zapewnienia maksymalnego komfortu, pojazd wyposażono w podgrzewane fotele i kierownicę, a także elektrycznie unoszone drzwi bagażnika.

Bezpieczeństwo użytkowników zapewniają zaawansowane systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-Mate, w tym trzecia generacja Toyota Safety Sense z możliwością aktualizacji online. To sprawia, że bZ4X jest przyjazny dla środowiska, ale także oferuje wysoki standard bezpieczeństwa. 

Wyjątkowa oferta na elektryczną Toyotę bZ4X rocznika 2023 to doskonała okazja dla osób poszukujących nowoczesnego, ekologicznego SUV-a z bogatym wyposażeniem i zaawansowanymi technologiami. Dzięki atrakcyjnym rabatom i możliwości skorzystania z dopłat w ramach programu „Mój elektryk” jest to propozycja godna rozważenia.