Anna Lewandowska spowodowała stłuczkę w Warszawie

O poniedziałkowym pechu Anny Lewandowskiej poinformował Super Express. Żona kapitana polskiej reprezentacji, Roberta Lewandowskiego, przyjechała do Warszawy, aby kibicować polskiej reprezentacji w towarzyskim meczu z Turcją. Na kilka godzin przed meczem, podczas wyjazdu z parkingu, sportsmanka zagapiła się i przez nieuwagę uderzyła swoim luksusowym mercedesem klasy G w samochód chińskiej marki Geely stojący z tyłu. Na szczęście zdarzenie było zupełnie niegroźne i zakończyło się jedynie na drobnym zarysowaniu. W sprawie szybko interweniował ochroniarz celebrytki, który rozmawiał z mężczyzną, prawdopodobnie właścicielem uszkodzonego auta. Obie strony doszły do porozumienia, więc obyło się bez konieczności wzywania funkcjonariuszy policji.

Reakcja Anny Lewandowskiej

Jak donosi serwis, Anna Lewandowska zauważyła mężczyznę, który robił zdjęcia całemu zdarzeniu. Trenerka poprosiła go, aby podszedł do niej i zaczęła przeglądać wraz z nim jego telefon. Niewykluczone, że mogła poprosić o usunięcie zdjęć, które zrobił. Portale plotkarskie zwracają uwagę, że to nie pierwsza stłuczka Anny Lewandowskiej w Warszawie. Tuż przed Mistrzostwami Europy w 2012 roku celebrytka miała wymusić pierwszeństwo i uderzyła w przejeżdżającą taksówkę. Tamto zdarzenie było poważniejsze w skutkach, a dwoje przewożonych w taksówce pasażerów trafiło do szpitala.

Luksusowy mercedes klasy G

Mercedes klasy G o charakterystycznej kanciastej konstrukcji nadwozia to pojazd rozpoznawalny na całym świecie. Od lat stanowi synonim bogactwa oraz komfortu. Jego ceny rozpoczynają się od ponad 664 tys. zł, jednak za najdroższy i najlepiej wyposażony wariant zapłacimy ponad milion złotych. Obecna generacja modelu jest dostępna w czterech wersjach napędowych, z czego najmocniejsza AMG G63 dysponuje mocą 585 KM. Co ciekawe, w modelu znajdziemy także całe mnóstwo systemów asystujących, w tym rozbudowane funkcje ostrzegające przed zbliżającym się obiektem w trakcie cofania. Czyżby zatem Anna Lewandowska zignorowała wszechobecne czujniki i ostrzeżenia?