Nowa generacja miejskiego hatchbacka

Citroën C3, który już od swojego debiutu w 2016 roku cieszy się dużym uznaniem, teraz staje się jeszcze lepszy. Nowa generacja C3, z ponad 1,5 milionem sprzedanych egzemplarzy, kontynuuje tradycję innowacji. Łączy wyjątkowy styl z nowoczesnymi technologiami i bezkompromisowym komfortem. Już od ceny 71 250 zł oferuje unikalny charakter i wyjątkową funkcjonalność, a zarazem zachowuje kultowy design.

Nowy Citroën C3 wyróżnia się nowoczesną stylistyką, inaugurującą nowy język designu marki. Zainspirowany modelami SUV, zapewnia większy komfort dzięki zastosowaniu zawieszenia Citroën Advanced Comfort®, fotelom Advanced Comfort i inteligentnemu projektowi deski rozdzielczej C-Zen Lounge, umożliwiającym łatwość wsiadania oraz wysiadania.

Technologia i komfort

Model C3 wyposażono w innowacyjny system zawieszenia z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi, dostępnym standardowo we wszystkich wersjach. W połączeniu z fotelami Citroën Advanced Comfort i nową architekturą deski rozdzielczej C Zen Lounge zapewnia bezprecedensowy komfort jazdy. Nowa koncepcja wnętrza oferuje przestrzeń, a duży 10-calowy centralny ekran dotykowy z nawigacją 3D i automatyczną klimatyzacją podnosi standardy wygody w podróży.

Pod kątem napędu nowy C3 oferuje 1,2-litrowy silnik benzynowy Turbo o mocy 100 KM, a także innowacyjny układ hybrydowy 48 V. Pozwala on na pokonywanie do 50% trasy w mieście w trybie całkowicie elektrycznym, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie we wszechstronnym samochodzie miejskim.

Więcej miejsca, więcej możliwości

Nowy Citroën C3, mimo podobnych wymiarów do poprzednika, oferuje znacznie więcej przestrzeni w kabinie, co przekłada się na większy komfort dla kierowcy i pasażerów. Zwiększony prześwit i wysokość pojazdu nie wpływają negatywnie na zwinność samochodu, a większa przestrzeń bagażowa oraz liczne, praktyczne schowki ułatwiają codzienne użytkowanie.

Nowy model jest bogato wyposażony w nowoczesne technologie, m.in. stację do smartfona w standardzie, 10-calowy ekran dotykowy z nawigacją 3D, automatyczną klimatyzację, bezprzewodowe ładowanie smartfona. Co więcej, posiada szereg systemów wspomagających jazdę, takich jak Active Safety Brake, aktywny system kontroli pasa ruchu czy elektryczny hamulec postojowy w wersji hybrydowej.