Toyota C-HR od 119 900 zł

Nowa odsłona Toyoty C-HR w wersji Comfort z napędem 1.8 Hybrid o mocy 140 KM kosztuje teraz od 119 900 zł, co oznacza rabat w wysokości aż 20 tys. zł względem ceny katalogowej. Ten samochód wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i bogatym wyposażeniem standardowym. Na liście wyposażenia znajdują się m.in. 12,3-calowe cyfrowe zegary, system multimedialny Toyota Smart Connect z 8-calowym ekranem dotykowym, dwustrefowa klimatyzacja, 17-calowe felgi oraz światła główne i przeciwmgielne w technologii LED. Model wyposażono także w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-MATE, które obejmują układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), system monitorowania martwego pola w lusterkach (BSM), asystenta bezpiecznego wysiadania (SEA) oraz inteligentny tempomat adaptacyjny (iACC).

Aygo X i Yaris 1.5 Hybrid w ofercie specjalnej

Toyota Aygo X w wersji Comfort z manualną skrzynią biegów kosztuje teraz 64 900 zł, co stanowi obniżkę o 6 tys. zł względem ceny katalogowej. Aygo X Comfort można zamówić w jednym z czterech lakierów, a wyposażenie standardowe obejmuje m.in. 9-calowy ekran systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność z Apple CarPlay i Android Auto, kamerę cofania, 17-calowe koła, manualną klimatyzację oraz systemy bezpieczeństwa Toyota T-MATE. Aygo X jest napędzany benzynowym silnikiem 1.0 o mocy 72 KM.

Yaris w wersji Comfort z napędem hybrydowym o mocy 116 KM kosztuje teraz od 90 400 zł, co oznacza obniżkę o 12,5 tys. zł. W tej specyfikacji samochód jest wyposażony m.in. w 15-calowe felgi aluminiowe, automatyczną klimatyzację, 9-calowy ekran systemu multimedialnego, bezprzewodową łączność z Apple CarPlay i Android Auto oraz wielofunkcyjne wycieraczki z czujnikami deszczu. Standardem są również systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Toyota T-MATE.

Corolla Sedan od 94 900 zł

Toyota Corolla Sedan z benzynowym silnikiem 1.5 o mocy 125 KM kosztuje teraz w każdej wersji wyposażenia o 12 tys. zł mniej od ceny katalogowej. Oferta specjalna dotyczy aut zarówno z manualną skrzynią biegów, jak i z automatyczną przekładnią Multidrive S. Kompaktowa limuzyna kosztuje teraz od 94 900 zł w wersji Active, a ceny bogato wyposażonej wersji Comfort z pakietem Tech zaczynają się od 106 900 zł. W wersji Comfort z pakietem Tech Corolla jest wyposażona m.in. w 16-calowe felgi aluminiowe, 12,3-calowe cyfrowe zegary oraz najnowszy system multimedialny Toyota Smart Connect z 10,5-calowym ekranem dotykowym. Pakiet Tech dodaje ponadto przednie i tylne czujniki parkowania, podgrzewane fotele przednie i kierownicę, inteligentny kluczyk oraz bezprzewodową ładowarkę do smartfonów.