Nowy Fiat 600e zdobył tytuł głównej premiery roku w plebiscycie Auto Lider 2024 i jednocześnie wyprzedził 29 innych modeli. Fiat 500e również został doceniony i zdobył podium w kategorii małych aut miejskich.

Nowy Fiat 600e – elektryczny crossover przyszłości

Nowy Fiat 600e, produkowany w polskich zakładach w Tychach, stanowi kwintesencję nowoczesności i włoskiego stylu. Jego premiera skradła serca internautów – zdobył największą liczbę głosów w plebiscycie Auto Lider 2024. Fiat 600e to nie tylko estetyka i styl, ale także innowacyjność, widoczna w każdym detalu tego elektrycznego crossovera.

Mały gigant miejskiej mobilności

Fiat 500e nie ustępuje młodszemu bratu i ponownie zdobywa uznanie w plebiscycie Auto Lidera w kategorii małych aut miejskich. Ten elektryczny model, będący symbolem miejskiej mobilności, wyróżnia się ikonicznym designem, ale również zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które uczyniły go jednym z najchętniej wybieranych małych elektryków na rynku.

Włoski styl i innowacyjność w każdym calu

Nowy Fiat 600e zachwyca designem oraz funkcjonalnością. Oferta modeli, takich jak wersja (RED) czy bogato wyposażona La Prima, pokazuje, że Fiat myśli nie tylko o stylu, ale i o komforcie oraz wsparciu dla kierowcy w codziennym życiu. 156-konny silnik elektryczny i bateria 54 kWh zapewniają nie tylko zasięg, ale i dynamikę jazdy, a liczne systemy wspierające kierowcę czynią podróż bezpieczną i przyjemniejszą.

Elektryczna przyszłość Fiata

Gama elektrycznych modeli Fiata, która stale się rozrasta, oferuje klientom nie tylko szeroki wybór, ale i gwarancję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Fiat 600e i 500e to dowody na to, że włoska marka podąża za trendami, ale i aktywnie kształtuje przyszłość motoryzacji.

Triumf nowego Fiata 600e w plebiscycie Auto Lider 2024 oraz nieustające sukcesy Fiata 500e to najlepszy dowód na to, że marka nie zwalnia tempa w drodze do elektrycznej rewolucji. Co więcej, oferuje swoim klientom pojazdy, które są ekologiczne, ale i pełne włoskiego charakteru, innowacyjności i stylu.