Nowy wymiar trwałości i stylu

Toyota Land Cruiser 250 to wynik połączenia dziedzictwa jednej z najbardziej renomowanych terenówek z najnowszymi osiągnięciami inżynierii. Klasyczna konstrukcja ramowa w połączeniu z nową platformą GA-F zapewnia nie tylko niezrównaną trwałość, ale również odzwierciedla filozofię powrotu do korzeni. Łączy w sobie mocne i wyraziste linie z nowoczesnymi trendami w projektowaniu.

Moc i wydajność

Pod maską nowego Land Cruisera znajdziemy czterocylindrowy silnik o pojemności 2755 cm3, generujący 204 KM mocy i imponujący moment obrotowy 500 Nm. W połączeniu z nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów Direct Shift nowy model oferuje znakomite osiągi zarówno w trudnym terenie, jak i podczas codziennej jazdy, a także możliwość holowania przyczep o masie do 3500 kg.

Technologia na każdym kroku

Nowa Toyota Land Cruiser jest wyposażona w szereg nowoczesnych technologii ułatwiających poruszanie się w trudnym terenie. System rozłączania przedniego stabilizatora, elektryczne wspomaganie kierownicy oraz zaawansowane systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, takie jak Toyota Safety Sense i Toyota T-MATE, zapewniają bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Zawieszenie i manewrowość

Dzięki przeprojektowanemu zawieszeniu oraz nowym rozwiązaniom w konstrukcji ramy nowy Land Cruiser oferuje jeszcze lepszą manewrowość i widoczność, co czyni go doskonałym wyborem nie tylko do ekstremalnych zadań terenowych, ale również jako komfortowego SUV-a do codziennej jazdy.

Nowa Toyota Land Cruiser 250 stanowi kwintesencję ponad 70-letniej tradycji produkcji niezawodnych terenówek. Łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z najnowszymi technologiami. Bez względu na to, czy planujesz wyprawę w najtrudniejsze tereny, czy szukasz wygodnego i bezpiecznego SUV-a na co dzień, nowy Land Cruiser jest gotowy sprostać tym wyzwaniom.