Mazda2 Hybrid 2024 to połączenie nowoczesnego designu, zaawansowanej technologii hybrydowej i atrakcyjnego cennika, rozpoczynającego się od 101 900 zł. Samochód oferuje niskoemisyjną jazdę z wykorzystaniem elektryczności bez potrzeby ładowania, a także zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu.

Mazda2 Hybrid 2024 – odświeżona estetyka

Model Mazda2 Hybrid na rok 2024 otrzymuje nowe oblicze, które doskonale wpisuje się w charakterystyczny dla marki design. Zmodyfikowany przedni zderzak i grill w połączeniu z nowym tyłem, zaprojektowanym w European Design Studio, tworzą sportowy i dynamiczny wygląd. Dodatkowo wprowadzenie nowego koloru nadwozia – Glass Blue – pozwala na jeszcze większą personalizację pojazdu.Nowa gama wersji wyposażenia – od Prime-line do Homura Plus, pozwala na dopasowanie samochodu do indywidualnych potrzeb i preferencji kierowców. Co więcej, oferuje szeroki wybór funkcji zapewniających komfort i bezpieczeństwo podróży.

Zaawansowana technologia hybrydowa

Mazda2 Hybrid 2024 została wyposażona w inteligentny system napędowy, który płynnie przełącza się między trybami jazdy, a także zapewnia efektywność i oszczędność paliwa. Kompaktowy, ale mocny silnik benzynowy współpracuje z silnikiem elektrycznym i oferuje łączną moc 116 KM, co pozwala na dynamiczną jazdę w każdych warunkach.Samochód wyróżnia się także niskim zużyciem paliwa oraz emisją CO₂, dzięki czemu stanowi ekologiczną i ekonomiczną alternatywę w segmencie kompaktowych samochodów miejskich.

Bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie

Wysoki poziom bezpieczeństwa w nowym modelu Mazda2 Hybrid zapewniają zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, dostępne już w podstawowej wersji wyposażenia. System ostrzegania przed kolizją, adaptacyjny tempomat czy rozpoznawanie znaków drogowych to tylko niektóre z funkcji, które czynią jazdę jeszcze bezpieczniejszą. Komfort podróżowania podnoszą takie elementy jak automatyczna klimatyzacja, podgrzewane fotele czy nowoczesny system multimedialny z dużym ekranem dotykowym, wspierający Apple CarPlay® i Android Auto™.

Gotowość na przyszłość

Mazda2 Hybrid z rocznika 2024 to nie tylko samochód dostosowany do obecnych potrzeb rynku, ale również pojazd gotowy na przyszłość. W ramach strategii różnorodnych rozwiązań napędów Mazda planuje dalszą elektryfikację swoich modeli, aby do 2030 roku oferować pełną gamę pojazdów elektrycznych dla najważniejszych segmentów rynku europejskiego.Zamówienia na nowy model są już przyjmowane przez polskich dealerów, a konfigurator dostępny na stronie www.mazda.pl umożliwia dopasowanie samochodu do własnych potrzeb.