Newsy

Toyota Hilux wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Carbuyer Used Car Awards 2023

Toyota Hilux, niezmiennie od ponad pół wieku, utrzymuje swoją pozycję jako najbardziej niezawodny pick-up na rynku brytyjskim. Wyróżnienie w Carbuyer Used Car Awards 2023 podkreśla nie tylko jego legendarną jakość i możliwości terenowe, ale także oferowaną rozszerzoną gwarancję Toyota Relax.


  • 19.11.2023 22:06
  • 2 minuty czyt.
Toyota Hilux
(Toyota Hilux : fot. materiały prasowe, toyotanews.eu)

Hilux uznany za najlepszy w klasie

Toyota Hilux nie tylko zdobywa uznanie w branżowych plebiscytach, ale również utrzymuje swoją pozycję jako jeden z najbardziej niezawodnych pick-upów na rynku używanych samochodów. Jego legenda opiera się na dziesięcioleciach niezawodnej służby, zarówno jako pojazd roboczy, jak i towarzysz podróży. Wyróżnienia, takie jak Carbuyer Used Car Awards 2023, są świadectwem jego niezmiennego zaangażowania w jakość i trwałość.

Historia niezawodności i nowa generacja Toyoty Hilux

Toyota Hilux, będąca na rynku od 1968 roku, zdobyła globalne uznanie jako synonim trwałości i niezawodności. Przez ponad 55 lat istnienia ten model stał się nie tylko jednym z najpopularniejszych pick-upów na świecie, ale również symbolem wytrzymałości i niezawodności. Sprzedaż przekraczająca 20 milionów egzemplarzy na całym świecie świadczy o jego ogromnym sukcesie i zaufaniu, jakim cieszy się wśród konsumentów.

Toyota Hilux ósmej generacji reprezentuje nową erę w historii modelu. Opracowana na innowacyjnej platformie ramowej, oferuje niezrównane możliwości terenowe, trwałość oraz szeroką gamę nadwozi i silników, w tym 2.4 D-4D i 2.8 D-4D. Wersja GR SPORT dodaje element sportowego charakteru, a także czerpie inspiracje z sukcesów Toyoty w Rajdzie Dakar, co jeszcze bardziej wzbogaca profil tego wszechstronnego pick-upa.

Długotrwała ochrona dla właścicieli Hiluxa i specjalistyczne wsparcie

Toyota Hilux jest chroniona przez 3-letnią gwarancję producenta, która może być przedłużana do 10 lat lub 185 000 km dzięki programowi Toyota Relax. Ten unikalny program pozwala na cykliczne przedłużanie gwarancji i zapewnia właścicielom Hiluxa długoterminowy spokój ducha i pewność, że ich pojazd jest chroniony przez autoryzowane serwisy Toyoty.

Toyota Hilux jest dostępna w salonach Toyota Professional, które specjalizują się w sprzedaży i obsłudze gamy samochodów użytkowych Toyoty. Specjalne stacje Toyota Professional, oferujące kompleksową obsługę Hiluxa, są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na niezawodne i wszechstronne pojazdy użytkowe.

Toyota Hilux dla najbardziej wymagających klientów

Toyota Hilux, oferująca różnorodne warianty nadwoziowe oraz silnikowe, jest dostosowana do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i entuzjastów przygód terenowych. Wszystkie wersje modelu charakteryzują się wysoką ładownością, zdolnościami do holowania oraz wyjątkową wytrzymałością, co czyni Hiluxa idealnym wyborem dla każdego, kto szuka niezawodnego i wszechstronnego pick-upa.

Warto dodać, że Toyota Hilux przez lata wyrobiła sobie status ikony wśród pick-upów. Jej niezawodność, trwałość i uniwersalność sprawiają, że jest wybierana przez miliony klientów na całym świecie. Niezależnie od warunków drogowych czy klimatycznych, Toyota Hilux wytrzymuje próbę czasu i potwierdza swoją pozycję jako jednego z najbardziej zaufanych i cenionych pojazdów w swojej klasie.Zuzanna Gąsiorowska

Redaktorka, korektorka, copywriterka. Studentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentka podyplomowej redakcji językowej tekstu na UW. Miłośniczka motoryzacji, podróży, fotografii oraz literatury.