Toyota Corolla zdobyła dwa wyróżnienia w konkursie „What Car?” Awards 2024: Rodzinny Samochód Roku dla Hatchbacka oraz Samochód Kombi Roku dla wersji TS Kombi, czym potwierdziła swoją pozycję lidera w segmencie C.

Podwójne wyróżnienie dla Toyoty Corolli

Toyota Corolla, najpopularniejszy samochód segmentu C na świecie, została doceniona w konkursie „What Car?” Awards 2024 – zdobyła dwa tytuły. Wersja Hatchback została uznana za najlepszy Rodzinny Samochód Roku, a odmiana TS Kombi za Samochód Kombi Roku. Jurorzy konkursu brytyjskiego magazynu „What Car?” wyróżnili Corollę za połączenie rozsądnej ceny z oszczędnym napędem oraz za wybitne właściwości jezdne.

Wyróżnienie modeli Corolla Hatchback i Corolla TS Kombi

Toyota Corolla Hatchback zdobyła uznanie jurorów za swoje właściwości jezdne, komfort i oszczędność napędu. Wyróżnienie Rodzinnego Samochodu Roku podkreśla uniwersalność tego modelu, który łączy w sobie ekonomiczność z funkcjonalnością, idealną dla potrzeb nowoczesnych rodzin. Z kolei odmiana TS Kombi Toyoty Corolli została doceniona za niskie koszty eksploatacji, komfort podróżowania i praktyczność, szczególnie pod względem bagażnika. Jurorzy konkursu zwrócili uwagę na doskonałą wydajność i przestronność, które sprawiają, że Corolla TS Kombi jest idealnym wyborem dla osób szukających pojemnego i niezawodnego samochodu.

Corolla liderem polskiego rynku

Corolla nie tylko zdobywa międzynarodowe wyróżnienia, ale również cieszy się niezmienną popularnością w Polsce. Dzięki temu utrzymuje pozycję lidera na rynku samochodów osobowych i flotowych. Dostępne wersje nadwozia oraz bogate wyposażenie standardowe, w tym nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy, przyczyniają się do jej sukcesu.

Podwójny sukces Toyoty Corolli w konkursie „What Car?” Awards 2024 stanowi potwierdzenie wysokiej jakości, innowacyjności i praktyczności oferowanych przez markę w segmencie kompaktowych samochodów. Te wyróżnienia są dowodem na to, że Corolla nadal pozostaje jednym z najchętniej wybieranych modeli na świecie.