Powrót żółtego koloru i wersja N-Sport

Nissan Juke przeszedł kurację odmładzającą i powrócił z nową, energetyczną paletą kolorów. Kultowy żółty lakier ponownie znalazł się w ofercie. W ten sposób spełniono prośby klientów, którzy docenili ten kolor w pierwszej generacji. Nowy odcień jest jaśniejszy i nowocześniejszy, a także dodaje modelowi energii i wyrazistości. Wersja N-Sport wprowadza kontrast między żółtym kolorem nadwozia a czarnymi elementami, takimi jak dach, lusterka i nadkola. Wewnątrz na fotelach i desce rozdzielczej zastosowano żółte akcenty z materiału Alcantara®, czym podkreślono dynamiczny styl modelu.

Modernizacja wnętrza i systemów

Nowe wnętrze Nissana Juke zyskało znaczące zmiany, takie jak powiększony, 12,3-calowy ekran dotykowy systemu informacyjno-rozrywkowego, który – dla lepszej ergonomii – skierowano w stronę kierowcy o 8 stopni. Z kolei wyświetlacz TFT za kierownicą oferuje dwa różne układy zegarów i prezentuje kluczowe informacje, takie jak zużycie paliwa, mapy czy parametry jazdy ekologicznej. System multimedialny ma ulepszone funkcje rozpoznawania głosu, możliwość bezprzewodowego połączenia z Apple CarPlay i Android Auto oraz intuicyjne widżety, które można dostosować do potrzeb użytkownika. Wprowadzono też nowe materiały, większy podłokietnik oraz powiększony schowek w desce rozdzielczej. Dzięki temu zwiększono komfort i funkcjonalność kabiny.

Bezpieczeństwo i układy napędowe

Odświeżony Juke wyposażono w system ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu oraz kamerę cofania o rozdzielczości 1,3 megapiksela. System kamer 360° jest dostępny w wyższych wersjach i, dla ułatwienia parkowania, oferuje widok z lotu ptaka. Pod maską dostępny jest wydajny, trzycylindrowy silnik benzynowy 1.0 DIG-T 114 KM z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Wersja hybrydowa oferuje o 25% większą moc przy niższym zużyciu paliwa. Co więcej, korzysta z kombinacji silnika spalinowego, głównego silnika elektrycznego oraz rozrusznika/generatora.

Dostępność w Polsce

Nissan Juke jest już dostępny w Polsce u dealerów marki. Ceny odświeżonego modelu zaczynają się od 107 900 zł za wersję Acenta 1.0 DIG-T 114 KM, która oferuje bogatsze wyposażenie niż wcześniej. Pakiet rozszerzonej gwarancji na 5 lat/100 000 km zapewnia dodatkową ochronę dla klientów.