Innowacje w Tourneo Connect PHEV

Ford Tourneo Connect PHEV wprowadza do segmentu samochodów wielozadaniowych nowe standardy ekologicznej mobilności. Innowacyjny układ napędowy, łączący silnik benzynowy EcoBoost z elektrycznym, oferuje łączną moc 150 KM i maksymalny moment obrotowy 350 Nm. W ten sposób zapewnia dynamiczne osiągi i możliwość jazdy bez lokalnych emisji spalin. Nowa wersja PHEV umacnia pozycję modelu jako pojazdu o wysokiej funkcjonalności i wszechstronności, idealnego zarówno do użytku prywatnego, jak i służbowego.

Modele Tourneo Connect PHEV oferują kierowcom intuicyjne zarządzanie energią akumulatora, a także pozwalają na wybór między trybami jazdy EV Now, EV Auto, EV Later i EV Reserve. Dzięki tym inteligentnym funkcjom można dostosować wykorzystanie energii do aktualnych potrzeb oraz zmaksymalizować efektywność i zasięg pojazdu.

Design i funkcjonalność

Wprowadzenie układu PHEV do gamy Tourneo Connect nie wpłynęło na jego przestronność i możliwości aranżacji kabiny. Wersje pięcio- i siedmiomiejscowe zapewniają elastyczność i komfort podróżowania, zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas dłuższych wyjazdów. Ford zwrócił szczególną uwagę na zachowanie przestronnego bagażnika, co jest kluczowe dla klientów ceniących sobie funkcjonalność samochodów wielozadaniowych.

Cyfrowy kokpit z dwoma 10-calowymi wyświetlaczami i systemem informacyjno-rozrywkowym SYNC ułatwiają łączność z cyfrowym światem i dostęp do zaawansowanych funkcji pojazdu. Z kolei zastosowane rozwiązania technologiczne, w tym intuicyjna aplikacja FordPass, podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróży. Jednocześnie oferują nowe możliwości interakcji z pojazdem.

Rezerwacje i pierwsze dostawy modelu

Nowy Ford Tourneo Connect PHEV łączy w sobie innowacyjne technologie, ekologiczny napęd i sprawdzone rozwiązania z poprzednich wersji. Te elementy czynią go jednym z najbardziej wszechstronnych i atrakcyjnych pojazdów w swojej klasie. Rezerwacje na ten ekscytujący model będą dostępne już w nadchodzącym lecie, z pierwszymi dostawami zaplanowanymi na koniec roku.

Ford Tourneo Connect PHEV wprowadza nową jakość w segmencie samochodów wielozadaniowych. Łączy ekologiczny napęd z niezrównaną funkcjonalnością i komfortem jazdy. Dzięki temu modelowi Ford wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów.