Akcesoria wyprawowe

Nowy elektryczny Ford Explorer oferuje wiele oryginalnych akcesoriów, dzięki którym można przekształcić go w samochód wyprawowy. Dostępny w ofercie namiot montowany na tylnej klapie pojazdu sprawia, że podróż staje się bardziej komfortowa. Alternatywą są namioty dachowe, które dzięki składanej drabince i szybkiemu montażowi gwarantują praktyczność i elastyczność. W ofercie znajdują się również różnorodne rozwiązania do przewozu bagażu. Box dachowy pozwala zwiększyć ładowność samochodu i zapewnić bezpieczeństwo bagażu dzięki centralnemu zamkowi. Boxy bagażowe można montować także na haku holowniczym, aby zwiększyć ich wszechstronność. Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią dachowy bagażnik rowerowy, składający się z szyn i uchwytu podtrzymującego ramę jednośladu. Natomiast osoby uprawiające sporty wodne mogą przewieźć kajak za pomocą specjalnej przystawki z obrotowymi profilami ochronnymi.

Przemyślane rozwiązania wewnętrzne

Akcesoria Forda oferują również rozwiązania ułatwiające organizację przestrzeni wewnętrznej. Organizer bagażowy z miękkimi bokami nadaje się do przewozu torby chłodzącej, co sprawia, że idealnie sprawdzi się podczas pikników. W bagażniku można również zamontować praktyczną siatkę przytrzymującą bagaż oraz system osłon ładunku, utrzymujący przewożone przedmioty w porządku. Wszystkie te akcesoria pozwalają dostosować Forda Explorera do indywidualnych potrzeb i sprawiają, że zarówno weekendowy wypad za miasto, jak i podróż na drugi koniec świata staną się komfortowe i bezproblemowe.

Nowy elektryczny Ford Explorer to samochód, który dzięki wszechstronności i bogatej ofercie akcesoriów umożliwia realizację przygód w dowolnym stylu. Od namiotów po systemy organizacji bagażu – Explorer pozwala każdemu znaleźć idealne rozwiązania, dostosowane do jego potrzeb i stylu podróżowania.