Rekordowa sprzedaż Toyoty Proace Max

Nowa Toyota Proace Max, produkowana w fabryce w Gliwicach, jeszcze nie zdążyła trafić do salonów, a już bije rekordy sprzedaży. Polacy w ciemno zarezerwowali 52 egzemplarze tego modelu w ciągu pierwszych czterech godzin od rozpoczęcia zbierania zamówień. To imponujący wynik, który pokazuje, jak dużym zainteresowaniem cieszy się nowy model Toyoty.Aż 60% sprzedanych egzemplarzy jest wyposażonych w silnik diesla 2.2 o mocy 140 KM. Model Proace Max Active, wybrany przez większość klientów, oferuje bogate wyposażenie, w tym pakiet Multimedia, który zawiera m.in. 10-calowy ekran systemu multimedialnego, automatyczną klimatyzację oraz dodatkowe gniazda zasilające.

Innowacyjne rozwiązania i różnorodne konfiguracje

Toyota Proace Max to wszechstronny pojazd, który można dostosować do różnych potrzeb. Producent przewidział sześć różnych konfiguracji, w tym dwa rozstawy osi, trzy długości nadwozia oraz trzy wysokości przestrzeni ładunkowej. Klienci mogą wybierać między wersją furgonową a podwoziem do zabudowy, z możliwością dobrania fabrycznej otwartej skrzyni załadunkowej. W przypadku największego wariantu z napędem elektrycznym Proace Max oferuje aż 17 m³ pojemności ładunkowej, identycznie jak wersja z silnikiem diesla. Elektryczny napęd, z akumulatorem o pojemności 110 kWh, zapewnia zasięg do 420 km, co czyni go atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm i przedsiębiorców dbających o środowisko.

Gwarancja na milion kilometrów

Jednym z kluczowych atutów nowej Toyoty Proace Max jest wyjątkowa gwarancja na milion kilometrów. Toyota, wzorem modeli Proace i Proace City, oferuje „Gwarancję Pro” na 3 lata lub milion kilometrów. To ogromny plus, który przekłada się na zaufanie klientów do niezawodności i trwałości pojazdu. Podstawowy model Proace Max Active z silnikiem diesla 2.2/120 KM i manualną skrzynią biegów kosztuje od 140 100 zł netto. Samochód jest bogato wyposażony w standardzie – oferuje m.in. 15-calowe felgi stalowe, tempomat z ogranicznikiem prędkości, kamerę cofania oraz systemy bezpieczeństwa, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu i układ rozpoznawania znaków drogowych.

Wszechstronność i funkcjonalność

Toyota Proace Max to pojazd, który zaspokoi potrzeby wielu przedsiębiorców. Model z podwoziem do zabudowy i pojedynczą kabiną Active kosztuje od 142 900 zł netto, a wersja z podwójną kabiną od 150 200 zł netto. Wariant ze skrzynią i pojedynczą kabiną wyceniono na 156 900 zł netto, a z podwójną kabiną na 164 200 zł netto.

Wersja Active może zostać rozszerzona o dodatkowe pakiety, takie jak Multimedia za 8900 zł oraz Executive za 3000 zł, który dodaje podgrzewane fotele, elektryczny hamulec postojowy oraz podgrzewaną szybę przednią. Dzięki tym opcjom Toyota Proace Max staje się jeszcze bardziej funkcjonalnym i komfortowym narzędziem pracy.