Urodziny w stylu wyścigowym

Z okazji swoich 75. urodzin marka Abarth postanowiła podarować swoim fanom coś wyjątkowego. Prezentacja nigdy wcześniej niepublikowanych zdjęć Nowego Abartha 600e Scorpionissima jest hołdem dla bogatej historii marki, słynącej z produkcji samochodów o sportowym duchu i wyjątkowej wydajności. Najmocniejszy Abarth w historii, Nowy 600e Scorpionissima, jest wyposażony w potężny silnik o mocy 240 KM i mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, co zapewnia niesamowite osiągi i emocje z jazdy, godne najlepszych wyścigowych tradycji Abartha.

Design i innowacje

Wnętrze Nowego Abartha 600e Scorpionissima to połączenie sportowej elegancji i najnowszych technologii. Deska rozdzielcza ozdobiona unikalną grafiką Abartha, ciemna kolorystyka i kolorowe przeszycia tworzą wyjątkową atmosferę, podkreślaną przez logo skorpiona na kierownicy. Specjalne fotele inspirowane wyścigami oraz kierownica ze skórzanymi wstawkami akcentują sportowy charakter samochodu. Nowy Abarth 600e Scorpionissima wyróżnia się również zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, w tym systemem multimedialnym z 10-calowym ekranem, nawigacją i specjalnymi funkcjami dla kierowców ceniących sportową jazdę, takimi jak generator dźwięku, który pozwala cieszyć się unikalnym brzmieniem Abartha.

Zapowiedź nowego rozdziału

Marka Abarth zapowiada specjalne spotkanie w czerwcu, podczas którego odbędzie się pełna prezentacja Nowego Abartha 600e Scorpionissima. To wydarzenie będzie nie tylko okazją do świętowania 75-lecia marki, ale również zapowiedzią nowego rozdziału w jej historii, z najmocniejszym modelem Abartha jako gwiazdą nowej ery.

Nowy Abarth 600e Scorpionissima to symbol innowacji i wyścigowej pasji, który kontynuuje tradycję marki i jednocześnie wprowadza ją w przyszłość motoryzacji. Już teraz, dzięki ujawnionym zdjęciom, fani Abartha mogą poczuć część emocji, które towarzyszą temu wyjątkowemu modelowi.