Kia EV9 - ikona nowej ery motoryzacji

Kia EV9 zyskała uznanie na całym świecie, dzięki czemu zdobyła prestiżowe tytuły i nagrody. To dowód na innowacyjność i zaawansowanie techniczne tego elektrycznego SUV-a, ale również na jego wpływ na zmianę postrzegania pojazdów elektrycznych na rynku. Jury, składające się ze 100 dziennikarzy motoryzacyjnych z 29 krajów, nie miało wątpliwości, że EV9 zasługuje na tytuły Światowego Samochodu Roku 2024 i Światowego Auta Elektrycznego Roku.

Kia EV9 wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale i przemyślanym designem, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Jego przestronne wnętrze, zapewniające komfort podróżowania nawet dla 7 osób, oraz konkurencyjna cena czynią go atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona odbiorców.

Innowacja i design

Kia EV9, stworzona na platformie E-GMP, wykorzystuje akumulator czwartej generacji, który zapewnia doskonałe osiągi i imponujący zasięg do 563 km. Ultraszybkie ładowanie do 800 V pozwala na uzupełnienie zasięgu o 249 km w zaledwie 15 minut, co stanowi przełom w kwestii ładowania pojazdów elektrycznych.

Design EV9, który został doceniony w konkursach takich jak iF Design Awards czy Good Design Awards, łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność, co czyni go efektywnym narzędziem mobilności.

Globalne wyróżnienia i sukcesy

Sukcesy modelu Kia EV9 w konkursach międzynarodowych, takich jak North American Car of the Year czy Women’s Worldwide Car of the Year, są świadectwem jego uniwersalnej zdolności do spełnienia oczekiwań różnorodnych grup użytkowników. Te zwycięstwa nie tylko podnoszą prestiż marki na świecie, ale także przyczyniają się do promocji elektromobilności jako przyszłości transportu.

Kia EV9 zdobyła serca jurorów, dziennikarzy i użytkowników na całym świecie. Dzięki temu umacnia pozycję marki jako lidera innowacji w branży motoryzacyjnej i inspiruje do dalszych poszukiwań nowych rozwiązań w dziedzinie elektromobilności. Triumf modelu EV9 na arenie międzynarodowej to zapowiedź nowej, ekscytującej ery w historii motoryzacji, gdzie innowacja, design i ekologia idą w parze z potrzebami i oczekiwaniami użytkowników.