Ekskluzywny wygląd dzięki akcesoriom zewnętrznym

Nowe akcesoria BMW M Performance zaprojektowane specjalnie dla BMW serii 5 Touring i BMW i5 Touring tworzą niepowtarzalny styl pojazdu i jednocześnie wpływają na aerodynamikę i wagę. Karbonowe elementy, takie jak trzyczęściowa dokładka przednia czy lusterka boczne, podkreślają sportowy profil z każdej perspektywy. Dodatkowo zestaw foliowych akcentów M Performance w kolorze Frozen Black uwydatnia linie nadwozia i nadaje im smukły wygląd.Tył pojazdu wzbogaca karbonowy dyfuzor tylny w połączeniu z czarnym spojlerem dachowym oraz płetwami tylnymi M Performance. Wszystkie te elementy zapewniają doskonały balans między sportowym stylem a funkcjonalnością.

Komfort i styl wnętrza

Wnętrze nowych modeli serii 5 Touring i i5 Touring zyskuje jeszcze więcej ekskluzywnego charakteru dzięki akcesoriom M Performance. Karbonowe listwy progowe i aluminiowe nakładki na pedały dodają sportowego klimatu. Dywaniki z kontrastującymi szwami i charakterystycznym logo M podkreślają elegancję, a projektory LED z grafikami M Performance uzupełniają stylowy efekt podczas otwierania drzwi. Każdy kierowca doceni także praktyczne i stylowe etui na kluczyk wykonane z alcantary i karbonu, które stanowi doskonałe uzupełnienie wyposażenia. Karbonowa pokrywa wlewu paliwa z logo M Performance idealnie pasuje do modeli z napędem spalinowym i hybrydowym.

Koła i hamulce dla optymalnych osiągów

Wybór felg ze stopów lekkich do nowego BMW serii 5 Touring i BMW i5 Touring pozwala na idealne dopasowanie do stylu i charakteru kierowcy. Koła letnie i zimowe w rozmiarach od 19 do 21 cali są dostępne w różnych wariantach wykończenia, takich jak M Bicolor Jet Black czy M Frozen Midnight Grey. Wraz z odpowiednimi pokrowcami ułatwiają transport i przechowywanie. 20-calowe hamulce M Performance zapewniają doskonałe osiągi dzięki sześciotłoczkowym zaciskom z przodu i jednotłoczkowym z tyłu. Zaciski pomalowane na czerwono i oznaczone logo M prezentują się efektownie za felgami, a perforowane tarcze zapewniają maksymalną skuteczność hamowania w każdych warunkach.

Nowa seria akcesoriów BMW M Performance podkreśla sportowy charakter nowego BMW serii 5 Touring i BMW i5 Touring. Oferuje kierowcom nie tylko styl, ale i doskonałe osiągi oraz praktyczność. Dzięki homologacji produktów montaż nie wymaga dodatkowych formalności, a kierowcy mogą cieszyć się dynamiczną jazdą każdego dnia.